понеділок, 10 листопада 2014 р.

Я та мій бюджет

   Чомусь склалося так , що  в школі не навчають плануванню та обліку сімейного бюджету. А для випускників  школи- інтернату №1 , які незабаром почнуть самостійне життя  це питання є дуже важливим.

    Тому, 22.10.2014 р. на базі бібліотеки-філії №8 бібліотекарем Харламовою Т.М. та вихователем   Коробкіною Т. В було проведено майстер-клас «Сім’я та сімейний бюджет», де вони познайомили дітей з економічним життям  сім`ї, сімейним бюджетом, джерелами надходження, раціональним використанням коштів.

«Завдяки правильно складеним сімейному бюджету ви економите свої гроші. Крім того, завдяки сімейному бюджету ви завжди будете готові до непередбачених ситуацій. І пам'ятайте, що упорядкований і узгоджений між подружжям сімейний бюджет - важливий фактор, що робить позитивний вплив на сімейні відносини. Вдалого вам фінансового планування та обліку!»
Такі заходи допомагають  дітям адаптуватися у навколишньому середовищі, виховують повагу до власності, вчать бути економними і відповідальними, складати власний і сімейний бюджет.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар