середу, 8 липня 2020 р.

Дія.Цифрова Освіта: Дайджест для читачів

Вітаємо, фани освітніх блокбастерів!

Дякуємо, що стежите за новинами цифрової освіти. Вас, наших постійних читачів, вже 24 000. Майже стільки ж українців живуть у Каневі. Тобто разом ви — велика громада, захоплена ідеями цифрового навчання. Тримаємо впевнений темп.

📲 Для зручного та міцного нетворкінгу з нашими амбасадорами було створено окрему Facebook-групу. Тут можна поділитися своїми успіхами, обмінятися досвідом, а також дізнатися першим новини проєкту. До речі, ви теж можете стати амбасадором та приєднатися до ком’юніті цифрової освіти, якщо ще цього не зробили. У нас цікаво. Залишаємо посилання тут.
🏢 В Україні діє вже понад 1500 офіційних хабів Дія.Цифрова освіта, де можна безкоштовно отримати доступ до комп’ютерів і набувати цифрових навичок.
🖥️ Передаємо 5000 комп’ютерів до міських та сільських бібліотек, щоб більше українців опанували цифрові навички. За сприяння Української бібліотечної асоціації, підтримки Офісу Президента України та допомоги соціально-відповідального бізнесу шукаємо можливості, щоб винагородити ентузіазм бібліотек.
➡️ Більше 265 тисяч українців користуються платформою Дія.Цифрова освіта. А це вже понад Чернівці. Вражає, правда?
🐶 Ми завели Кіберпса. Це чатбот, який мешкає в Telegram і Viber. Кіберпес — наш фахівець з протидії кібербулінгу, тобто цькуванню онлайн. Чатбот розповість, що таке кібербулінг, підкаже, як поскаржитися та захиститися.
    І, нарешті, освітні серіали. На платформі вийшло 8 нових.

    Нижче трохи детальніше про них.

    💡 Запрошує «Клуб Не Анонімних Блогерів»
    Як стати популярним на YouTube?
    Порадами діляться Вова Остапчук, Джеррі Хейл, Андрій Трушковський, Діана Глостер, Слава Дьомін, Ліза Василенко, Раміна Есхакзай.
    💡 Для друзів, які мріють про мільйон лайків
    Що таке TikTok, Instagram і Facebook? Як створювати якісний контент і заробляти на блозі? Секретами поділяться українські блогери.

    💡 Для батьків, які хочуть, щоб їхня дитина почувалася безпечно в інтернеті
    Зірки знають, що таке кібербулінг, і як дати відсіч булерам.

    💡 Для хлопців і дівчат, які ще не знають, чому мати один пароль до всього — це не ок
    Смартфону відомо про нас геть усе. Це дуже чутлива інформація, що може потрапити до шахраїв і завдати клопоту. Як попередити кібератаку та відновитися, коли халепа вже сталася? Порадять експерти з інформаційної безпеки.
    💡 Для тітки, чиє фото паспорта «втекло в інтернет», і вона хвилюється за свої персональні дані
    Дмитро Корчинський, народний артист України, актор театру та кіно Олексій Вертинський, а також блогерка Маша Краш розкажуть, як захистити персональні дані і що таке політика приватності. Навчіться безпечно користуватися сайтами і соціальними мережами.
    💡 Для підприємців, які шукають нові інструменти розвитку бізнесу
    Відкриті дані — хороша база для розвитку власної справи. З курсу ви дізнаєтеся, що таке відкриті дані і яку користь вони приносять, де їх отримати і як використовувати для розвитку бізнесу.
    💡 Для тих, хто хоче навчати цифрової грамотності
    Андрій Бродецький, автор телеграм-каналу «Технології, медіа та суспільство», керівник редакції Liga.Tech та актори студії «Мамахохотала» у цьому курсі розкажуть, як стати тренером з цифрової освіти і що для цього необхідно. Серіал має формат живих прикладів, як треба проводити та будувати заняття із цифрової грамотності для людей різного віку. Також містить комедійні скетчі, які показують, як точно НЕ треба робити.
    Будемо раді, якщо ви долучите до навчання на платформі своїх рідних та друзів.
    💡 Для борців за кращі умови для всіх
    Серіал за участі Софії Сакалош, Віктора Павлика, Ярослави Кравченко, Костянтина Андріюка, Олександра Піденка. Розповідаємо про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші

    Які серіали вже встигли подивитися? Розкажіть нам про свій улюблений у публікаціях з хештегом #цифроваосвіта. Ми радо залайкаємо ваші публікації.https://osvita.diia.gov.ua/hubs?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=diyacifrova_osvita_daydzhest_dlya_chitachiv&utm_term=2020-07-08

    Немає коментарів:

    Дописати коментар