У бібліотеці відбулося цікаве та корисне заняття "Полікуй книжку — подаруй їй радість!". Юні читачі перетворилися на справжніх книжкових лікарів: дізналися про правила дбайливого поводження з книгами та допомогли «вилікувати» пошкоджені видання.
Діти із захопленням підклеювали сторінки, ремонтували обкладинки та дарували книгам друге життя. Під час заходу учасники переконалися, що книга потребує турботи й поваги, адже вона є надійним другом і джерелом знань.
Дякуємо нашим маленьким помічникам за добрі справи та любов до книги!
#КнижковаЛікарня #ДитячаБібліотека #ЧитаємоРазом #БережиКнигу



Немає коментарів:
Дописати коментар