середа, 17 червня 2026 р.

Книжка хворіє – книжка радіє!

   У   бібліотеці відбулося цікаве та корисне заняття "Полікуй книжку — подаруй їй радість!". Юні читачі перетворилися на справжніх книжкових лікарів: дізналися про правила дбайливого поводження з книгами та допомогли «вилікувати» пошкоджені видання.

   Діти із захопленням підклеювали сторінки, ремонтували обкладинки та дарували книгам друге життя. Під час заходу учасники переконалися, що книга потребує турботи й поваги, адже вона є надійним другом і джерелом знань.

   Дякуємо нашим маленьким помічникам за добрі справи та любов до книги!  

#КнижковаЛікарня #ДитячаБібліотека #ЧитаємоРазом #БережиКнигу

Немає коментарів:

Дописати коментар