середа, 19 жовтня 2011 р.

Презентація Бібліомосту

Бібліотека-філія №8, переможець конкурсу програми "Бібліоміст", розпочала надання нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету!
Офіційно оголошена одним із 730 переможців другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми "Бібліоміст", бібліотека Хмельницького мікрорайону нещодавно отримала комплект комп'ютерного обладнання і підключилася до мережі Інтернет.
24 жовтня 0 12.00 у приміщенні бібліотеки відбудеться урочиста церемонія з нагоди відкриття центру публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів.
В програмі заходу виступи представників влади, партнерських організацій, співробітників програми "Бібліоміст", прес-конференція для представників засобів масової інформації, а також демонстрація нових бібліотечних послуг, які відтепер безкоштовно доступні громаді.
Запрошуємо до бібліотеки усіх бажаючих скористатися новими можливостями та чекаємо Вас на урочистій церемонії відкриття центру безкоштовного доступу до мережі Інтернет.

Немає коментарів:

Дописати коментар