четвер, 3 жовтня 2013 р.

Свято до Дня людей похилого віку та ветеранів

 
 2 жовтня 2013 року в приміщенні заводу Залізобетонних виробів було вшановано людей похилого віку та ветеранів, які проживають в Хмельницькому мікрорайоні м.Світловодськ.
Більше 50  колишніх трудівників мікрорайону  за свою багаторічну працю в різних галузях народного господарства були запрошені на свято депутатом міської ради Литвиненком Михайлом Влодимировичем.
 У своєму привітанні та зверненні до гостей свята  депутат  наголосив, що поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики держави. Саме з пенсіонерів ще Уряд Віктора Януковича розпочав свою стратегію соціального прориву, подвоївши мінімальну пенсію та уперше довівши її до рівня прожиткового мінімуму. Зараз же, перебуваючи на посаді Президента, робота по підняттю рівня життя людей буде продовжуватися і приносити у життя людей похилого віку радість, тепло та захист.
 Турбота про літніх людей, звичайно, не може обмежуватися підвищенням пенсій. Вона має бути комплексною, забезпечити повну соціальну захищеність цієї категорії громадян та щоденну увагу суспільства до їх проблем.
             Михайло Володимирович  зробив звіт перед населенням за проведену  депутатську роботу за поточний рік та нагородив ювілярів    квітами та цінними подарунками. Всі присутні отримали солодощі та співали пісень за святковим столом. На свято була запрошена і бібліотекар -  філії №8 Дзигар О.М., яка  привітала  ветеранів праці та розповіла про роботу бібліотеки в рамках програми "Від влади до громади через бібліотеки".

 
 

 Гості з задоволенням переглянули виставку творчих робіт учнів ЗОШ №1.

Немає коментарів:

Дописати коментар