середа, 4 вересня 2013 р.

   Літо дарує нам останні теплі деньки.. Незабаром школа покличе дітлахів  на заняття. А у бібліотеці - філії №8, навідь влітку було весело і гомінко.Тут проходили заняття   -  навчання  у "Літній школі початківців". Освоїти ази компютерної грамотності, щоб орієнтуватися в Інтернет просторі, пощастило 14 хлопчикам і дівчаткам Хмельницького мікрорайону.  Це майбутні пятикласники ЗОШ №1,2,3. До них приєдналися і їх друзі, що приїздили до дідусів і бабусь на канікули. 
  На заняттях слухачі дізнались про історію комп|ютера, його складові, крок за кроком навчилися працювати у різних програмах ( Блокнот, Калькулятор, Paint, Microsoft Office Power Point, Skype ).
Дізнались про цікаві дитячі сайти та попрацювали в них (Солнышко, Клипарики, Бибигоша, Смешарики та ін.). Навчилися створювати презентацію, скачувати музику та малюнки з Інтернет та ще багато чого цікавого.
  До Дня Незалежності  ознайомились з Урядовим сайтом для юних громадян.  Всім до вподоби стали ігри, які закріпили  ті знання, про які дізнались діти з сайту.
   На останньому зайнятті школи дітьми був створений фільм  у програмі Кіностудія Windows Live "Моє літо".
    Оцінки в Літній школі не ставились, але про  користь від занять ми дізнаємось по оцінках з Інформатики за 5 клас. Щасти вам, діти!!! Дакуємо за увагу!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар