понеділок, 2 лютого 2015 р.

Сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду»

                                                       

         Національна бібліотека України для дітей оголосила про початок проведення сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду», який проводиться під патронатом Міністерства культури України за підтримки Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури «Веселка».

       Основна мета Конкурсу – формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.   

      У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях:  читачі-учні (вихованці) 6-11 років;

                     читачі-учні (вихованці) 12-16 років.

     Конкурс проводиться у двох номінаціях:

сімейні книги пам’яті та відео книги.

     Конкурс проводиться з 01 січня по 14 жовтня 2015 року у два тури:

                           перший – з 01 січня по 09 травня на обласному рівні;

                           другий – з 10 травня по 14 жовтня в місті Києві.

 


Вимоги щодо конкурсних робіт

         Учасники Конкурсу кожної номінації та вікової категорії разом з батьками готують книгу пам’яті свого роду, яка має бути гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: родинні історії або розповіді про представників родини, які брали участь у Другій світовій війні — на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини.

      Книга пам’яті в паперовому вигляді має бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.

     Відео книга виконується в форматі mp3, тривалість не більше 5 хв. з використанням фотоматеріалів, спогадів.

Визначення та відзначення переможців Конкурсу

     Обласні журі Конкурсу підбивають підсумки та визначають по 3 переможці першого туру у кожній номінації та віковій категорії до 9 травня 2015 року. Нагородження проводиться під час відзначення 70-річчя Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

      Конкурсні матеріали першого туру надсилаються до головного організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Баумана, 60, Національна бібліотека України для дітей) з поміткою «Сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду» не пізніше 1 червня. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

     Для переможців Конкурсу в кожній номінації та віковій категорії встановлюються перше, друге, третє місця.

      Головне журі оцінює роботи в другому турі, що надійшли від обласних журі, та до 30 вересня 2015 року визначає переможців.

    Нагородження переможців Конкурсу дипломами та призами відбувається під час святкування Дня захисника України 14 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей.

     Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс

     Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в НБУ для дітей та можуть бути використані за згодою автора у її подальшій роботі.

    Результати Конкурсу узагальнюються відповідним наказом головного журі та оприлюднюються на офіційному сайті НБУ для дітей та у фахових друкованих виданнях.

    За результатами Конкурсу готується виставка творчих робіт.

 Приєднуйтесь до конкурсу та розкажіть своїм друзям  про славні сторінки історії свого роду .

Немає коментарів:

Дописати коментар