середа, 4 листопада 2015 р.

Екскурсія до " Будинку де жиівуть книги"


 До Всеукраїнського дня бібліотек, філія №8 розкрила свої двері для   малечі   Книга –це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і тралицій.
      Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з  ними. Саме з цією метою 28 вересня   наша бібліотека організувала  пізнавально-оглядову екскурсію.

        В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Харламова Т.В.. – бібліотекар 1категрії, розповіла про бібліотеку-філію №8, познайомила дітей з правилами користування книгою, тематичними  полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.                       
       Цікавим,захоплюючим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «З якої казки герой», яку провела Дзигар О.М.

    Не менш цікавим було знайомство дітей з комп’ютером  та вільним доступом до мережі Інтернет, де вони ознайомилися із правилами користування, а також мали змогу відвідати ряд рекомендаційних сайтів під назвою «Дитячі сайти в Інтернеті».


     Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів. 

      Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів  та їхніх батьків до нашої бібліотеки,де кожен знаходить для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас! Ласкаво просимо!

Щербина Анатолій

  Бібліотека
У храмі цім, є місце всім –
Хто пише і читає,
Хто не лінується у нім,
Той цілі досягає.

І люди працьовиті, вмілі,
Завжди в підмозі читачам,
Слова - привітні, теплі, милі
Щодня вони дарують нам.
Вони - хранителі талантів,
Книжок, брошур, статей, газет,
Пісень і нот для музикантів
І віршів, що писав поет.

Вітаю з святом, друзі, Вас!
Хай Вас хранить Господь до скону,
А був би з мене богомаз,Я б написав із Вас ікону.  

Немає коментарів:

Дописати коментар