вівторок, 14 лютого 2017 р.

Ми приходимо у світ для любовіМета цієї літературно-мистецької години сформувати в учнів свідоме й серйозне ставлення до найсвятішого й найпрекраснішого із почуттів – любові; виховувати в них чуття відповідальності за свої почуття і вчинки, культуру кохання. Учити дітей відчувати багатогранність поетичного слова, розуміти людські почуття.
Цей захід було проведено 14 лютого 2017 року – в день Святого Валентина в ПТУ №5 м.Світловодська провідним бібліотекарем Панченко Тетяною Василівною у співпраці з міською бібліотекою-філією №8 бібліотекарем I категорії Харламовою Тетяною Миколаївною у групах К-6 (кухар) та АК-1 (адміністратор, касир, контролер).
Кохання… Закохані… Чудові слова, від яких віє добротою, ніжністю, весною.
Кохання… Це таїна. Заглянути в неї мають право двоє: Він і Вона.
В ранню пору життя в душі людини виникає любов, перша, юнацька, світла, яка боїться розчарувань, подає надію…
Закоханий живе в іншому світі. Саме кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми зверталися художники, композитори, скульптори, філософи, поети.
На цю годину була запрошена наша молода місцева поетеса Руслана Нікітіна, яка розповіла нам всім про свою творчість, своє натхнення, коли і як їй приходять “Мысли шальные“  під назвою яких вона і випустила в світ свою першу книгу. З цієї книги вона зачитала свої найкращі, люблячі і сучасні вірші для учнів та всіх присутніх, а також познайомила нас з новими строчками віршів, які чекають подальшого друку. Зустріч відбулася у теплій обстановці за чашкою гарячого чаю та солодощів.
Кохання і поезія… Дзеркала, що відбивають світло і сутність людської душі.
К


охання – звеличує людину. Це почуття прекрасне не тільки своєю природністю, а й тим духовним збагаченням, котре наповнює серця закоханих.

14 лютого – день смерті єпископа Валентина – святкують у всьому світі і називають Днем Закоханих.
Перед вами наші “Валентинки“, як бачите, вони різні, намальовані учнями нашого училища – це серце, голуб, Купідон зі стрілою та інші. Зміст теж у кожної свій. “Валентинки“ призначаються найдорожчим людям.
Дякуємо класним керівникам цих груп: Збиранник Ірині та Дроновій Зінаїді і майстрам виробничого навчання Борщик Наталії та Качковській Олені.
 
                                                                        Панченко Тетяна та Харламова Тетяна.

Немає коментарів:

Дописати коментар