середа, 22 лютого 2012 р.

День захисника Вітчизни

   23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. В інших вимірах живе й наше суспільство. Але не можна забувати, відкидати все те, що цьому передувало. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.
Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.
Користуючись нагодою, хочу привітати Вас з Днем захисника Вітчизни, побажати міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги і успіхів в нелегкій праці захисника Батьківщини.


   Сьогодні з цим святом ми поздоровили і учнів школи - інтернату №1 (вихователь Коробкіна Т. В.). Діти, будучи моряками, пройшли безліч випробовувань: на знання прислів'їв, кмітливості, спритності, артистизму....Ознайомились з презентацією "День захисників Вітчизни", з якої дізнались, чому ми відзначаємо це свято, з якого часу , та хто стоїть на охороні нашого миру.

Немає коментарів:

Дописати коментар